Kilka słów o naszej firmie

Witamy serdecznie w malowniczo położonym Gospodarstwie Agroturystycznym w miejscowości Rogóźnia. Usytuowanym w samym sercu Puszczy Białej, wśród zielonych pól i lasów. Stanowi idealne miejsce na wypoczynek. Bardzo dobra lokalizacja naszego gospodarstwa pozwala również na dzienne wycieczki do położonego w niewielkiej odległości miejscowości Brok. Dodatkową zaletą pobytu w Rogóźni jest dogodny dojazd do Warszawy (90 km) Białegostoku (95 km), gospodarstwo znajduje się zaledwie 4 km od Ostrowi Mazowieckiej.

Zrealzowany projekt, którego Beneficjentem jest Gospodarstwo Agroturystyczne w Rogóźni w otulinie Puszczy Białej i Nadbużańskiego Parku Krajobrazowego, które należą do Europejskiej sieci Natura 2000 (min. ze względu na obszar specjalnej ochrony ptaków), oraz dzięki uzyskanemu dofinansowaniu w ramach działania 6.2 „Turystyka” RPO WM możliwe było stworzenie bezpiecznego miejsca do uprawiania różnych form turystyki przez cały rok. Pomimo bliskości Warszawy kameralny obiekt i lokalizacja w otulinie lasów Puszczy Białej i rzeki Bug sprawia że turyści znajdą tutaj nieskrępowany wypoczynek z dala od wielko-miejskiego zgiełku.

Firma jest jednym z nielicznych podmiotów w tym regionie które posiadają dobrą ofertę turystyczną przygotowaną wspólnie z kooperantami min: (usługi noclegowe, gastronomiczne, aktywny wypoczynek - spacery piesze, rowerowe, imprezy plenerowe, kursy rzemiosła, usługi zdrowotne – ruska bania oraz sauna).